Poštovani roditelji/skrbnici,

dostavljamo Vam Obavijest o ostvarivanju prava na sudjelovanje roditelja/skrbnika u cijeni redovitog programa ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja djece u predškolskim ustanovama Grada Zagreba od 1. siječnja 2024. godine ovdje.
Obrasci za ostvarivanje prava na sudjelovanje u cijeni u predškolskim ustanovama Grada Zagreba u 2024. godini će biti dostavljeni svakom roditelju/skrbniku u skupinu njegovog djeteteta ili ih možete preuzeti ovdje.
Obavijest uz zahtjev s važnim uputama potražite ovdje.

Ispunjeni Zahtjev za ostvarivanje prava na sudjelovanje roditelja/skrbnika u cijeni redovitog programa ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja djece u predškolskim ustanovama Grada Zagreba od 1. siječnja 2024. godine se predaje u računovodstvo vrtića svakim radnim danom od 7:30 do 16:00 sati zaključno s 29.2.2024. godine.

© 2024 Vrtić Gajnice. Sva prava pridržana.